Jdi na obsah Jdi na menu
 


Za trest ve hře má navíc každý hráč automaticky zastavenou činnost minimálně na jedno soutěžní utkání, to bylo v úterý proti Plzni. Aleš Píša se může znovu představit na extraligovém ledě ve 26. kole v domácím utkání proti Chemopetrolu Litvínov.

„Ihned, co dostaneme rozhodnutí, tak jej začne studovat naše právní oddělení. Chceme si ověřit, přesně podle jakých bodů a kterých norem se komise rozhodla k tomuto trestu,“ doplňuje manažer.

Hráč s trestem nesouhlasí. „Jsem hodně zklamaný. Tohle jsem tedy nečekal. Určitě se odvolám. S verdiktem nesouhlasím. Poradím se s naším manažerem panem Kusým. Jsem rozhodnutý se odvolat. Verdikt disciplinárky se mi nelíbí,“ prohlásil Aleš Píša pro internetový server www.hokej.cz.

„Kdyby mi někdo řekl, že se nesmím pouštět do potyček, dal bych si pozor. Žil jsem v domění, že se podmínka vztahovala jen na rozhodčí. Pokud bych věděl skutečné znění trestu, samozřejmě bych ze sebe šaška ve Zlíně nedělal. Prostě bych se do té bitky nepustil,“ dodal zklamaný Aleš Píša pro oficiální stránky českého hokeje.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář