Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blues v Carling Cupu hráče nešetřili, protentokrát tomu bude jinak, šanci dostanou náhradníci. Tedy naše milionová lavička v čele s Shaunem a Bridgem. Mourinho hodlá do boje vyslat i Ševčenka. "Proti Newcastleu by mohl hrát od začátku a mít příležitost ukázat mi, že si zaslouží základ," řekl portugalský trenér.

Největší otazník visí nad Johnym Terrym, který je zdravotně v pořádku, ale musí se šetřit na Vánoce. Některá média dokonce spekulují nad účastí Joea Colea. Joeyho sice potřebujeme, ale zdravého, ne zmrzačeného ještě více.

Glenn Roeder a jeho marodka hodlají Chelsea čelit se ctí, avšak absence hvězd a dobrých hráčů je do očí bijící. To jsme ale říkali i před týdnem a půl, a jak nám Straky zatopili (i když tam se spíše jednalo o vlastní neschopnost). Anglické sdrce pláče u zotavovacího lůžka Michaela Owena a nadšení fanoušci Manchesteru United očekávají start Rossiho, který je (ještě více) na severu na hostování.

Celestine Babayaro je suspendován, a tak bude Wrighty plést hlavu někomu jinému. "V tuto chvíli mám k dispozici jen dva obránce - Ramageho a Taylora," postěžoval si ambiciózní Roeder. Doufejme, že naši hráči toho využijí a předvedou lepší výkon než před týdnem.

Newcastle United - Chelsea
Stadion: St James Park
Výkop: 20.12. 2006 - 20:45 SEČ

Nominace týmů:

Newcastle: Given, Srníček - Solano, Taylor, Ramage, Huntington, Parker, Butt, Emre, Milner, Duff, Pattison, Troisi, Gate, Edgar, Martins, Dyer, Sibierski, Luque, Rossi, Carroll.

Chelsea: Hilário, Hedman, Cudicini - Ferreira, Boulahrouz, Geremi, Carvalho, A Cole, Bridge, Essien, Ballack, Makelele, Lampard, Drogba, Ševčenko, Diarra, Wright-Phillips, Robben, Kalou.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

None

(bkierde@hotmail.com, 9. 2. 2007 3:57)

I've more or less been doing nothing to speak of. I just don't have much to say these days, not that it matters. Basically not much noteworthy going on worth mentioning. So it goes.

None

(herredstu@yahoo.com, 7. 2. 2007 10:26)

The best site ever!Thank's.Your site is great.I just happened to have a moment to surf the net and came across it.Thanks 4 the good information I have found on your site.